Rejestracja

Dzięki rejestracji masz dostęp do aktualnego cennika 24 godziny na dobę

Uzupełnij te dane

Wprowadź poprawny adres e-mail

Wprowadź swoje hasło

Nieprawidłowe dane

Wprowadź nr telefonu

Nieprawidłowe dane

Zaznacz, że wyrażasz zgodę

Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając informację na adres mailowy: zgody@prestige.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Prestige PM sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, kod pocztowy 05-500, przy ul. Pawiej 7 lok. 96. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktu związanego z przedstawieniem oferty Spółki celowej realizującej inwestycję lub/i współpracy w zakresie finansowania zakupu mieszkania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Dane będę przetwarzane do upłynięcia czasu niezbędnego do realizacji celu ich przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody przetwarzania w dowolnym momencie oraz przenoszenia danych. Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych jest dobrowolne.
logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.