tr?id=471867173022676&ev=PageView&noscript=1 Villa Prestige domy na Kabatach
villa-prestige Villa Prestige domy na Kabatach
naglowek-mieszkania-warszawa-kabaty Villa Prestige domy na Kabatach

Dom na Kabatach

Wyobraź sobie swój idealny dom, w którym wszystko jest takie, jakie chcesz…

Jakiekolwiek masz marzenia, my to rozumiemy, dlatego dajemy Ci możliwość zaprojektowania domu twoich marzeń. Ty wiesz najlepiej, gdzie powinna być jadalnia – miejsce rodzinnych spotkań; gdzie ulokować królestwo dzieci – skąd dochodzi radosne dokazywanie; gdzie sypialnię - Twoje miejsce odpoczynku.

Jesteś wyjątkowy. Twój dom też taki będzie.

Poznaj osiedle Villa Prestige Kabaty. Odkryj miejsce skrojone na miarę Twoich oczekiwań.

Ty wybierasz. Ty decydujesz

Dom to najważniejsze miejsce na ziemi, dlatego przy jego projektowaniu najbardziej liczą się osobiste upodobania i odczucia przyszłych mieszkańców. My to rozumiemy, dlatego oferujemy możliwość zaprojektowania domu swoich marzeń. To Ty decydujesz jakie zmiany chcesz wprowadzić. Masz do wyboru:

  • Zmiany małe: przesunięcia ścianek działowych, rozmieszczenie gniazdek, drobne rearanżacje wnętrza itp.
  • Zmiany duże: zmiany w konstrukcji budynku, zmiany rozkładu funkcjonalnego w ramach zaprojektowanej bryły budynku, przesunięcia ścianek działowych, rozmieszczenie gniazdek itp.
  • Szycie na miarę: możliwość zaprojektowania domu od początku wspólnie z naszym studiem projektowym, gdzie jedynymi warunkami są zgodność nowego projektu z planem zagospodarowania terenu oraz zachowanie spójności architektonicznej całości osiedla.

Między klasyczną elegancją a casualową wolnością, czyli inne korzyści:

  • Nowoczesny design z zachowaniem pełnej funkcjonalności i wygody użytkowania.
  • Dużo zielonych zakątków, które będą przestrzenią do rodzinnego relaksu.
  • Bardzo wysokiej jakości materiały budowlane.

Piękny fason, nowoczesny styl

Villa Prestige Kabaty powstaje w południowej części Warszawy, pomiędzy ulicą Stryjeńskich a ulicą Wełnianą, na wysokości ulicy Przy Bażantarni. Osiedle będzie mieć unikalny wygląd, na który składać się będą:

  • 4 działki o powierzchni 800 m2, na których właściciele postawią domy swoich marzeń
  • 29 domów o powierzchni 223 m² ulokowanych na ponad 400 metrowych działkach
  • 2 budynki apartamentowe, w których Klienci znajdą pełen wachlarz metraży apartamentów 2-4 pokojowych.

Architektura osiedla Zgodnie z nowoczesnym stylem, będzie mieć prostą, geometryczną formę, stonowaną kolorystykę oraz subtelne dekoracje. Całość będzie przepełniona klimatem romantycznego ciepła i dostojnej elegancji.

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.