Villa-prestige-domy-warszawa-kabaty Lokalizacja | Prestige

Villa Prestige - os. domów na Kabatach

Villa Prestige Kabaty powstaje w południowej części Warszawy, pomiędzy ulicą Stryjeńskich a ulicą Wełnianą, na wysokości ulicy Przy Bażantarni.

Lokalizacja osiedla domów Villa Prestige na mapie Warszawy

 

 

Dogodna lokalizacja

  • Las Kabacki ››› 5 min
  • Stacja metra Kabaty ››› 10 min
  • Centrum Handlowe Galeria Ursynów ››› 10 min
  • Powsiński Park Rozrywki ››› 15 min
  • Centrum Warszawy ››› 20 min

 

 

 

 

Miejsce na dom wytypowane z krawiecką precyzją

Doskonale rozbudowana infrastruktura w połączeniu z rozwiniętą komunikacją z centrum Warszawy, czynią z osiedla Villa Prestige Kabaty miejsce dopasowane do każdej rodziny. Dojazd do centrum to kilkanaście minut jazdy samochodem. Niewiele dłużej trwa podróż komunikacją miejską dzięki bliskości stacji metra. Dodatkowo osiedle ma dogodny dojazd do obwodnicy Warszawy (2,8 km).

W sąsiedztwie Villa Prestige Kabaty znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, market Lidl, lokalne małe sklepy spożywcze, drogerie, kawiarnie, pizzerie, cukiernie, szkoły językowe, kościół, a także wypożyczalnia Veturilo. Obok osiedla przebiega ścieżka rowerowa prowadząca m.in. do Lasu Kabackiego oraz Parku Przy Bażantarni. Miłośnicy aktywności ruchowej znajdą tu liczne obiekty i usługi sportowe – boiska do piłki nożnej, bieżnię (200m), korty tenisowe, park linowy, snowpark i wiele innych.

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.