osiedle-roz Lokalizacja | Prestige
mieszkania_piaseczno_roz_lokalizacja Lokalizacja | Prestige

Osiedle Róż położone jest w podwarszawskim Piasecznie, pomiędzy nowowybudowanym odcinkiem K. Jarząbka i Pawią.

Oddalone o 15km od centrum Warszawy Piaseczno przechodzi obecnie fazę bardzo intensywnego rozwoju. Szacuje się, że mieszka w nim około 30 tysięcy osób, a co roku przybywa kolejny tysiąc. Wraz ze wzrostem liczby mieszkańców rozwija się lokalny rynek usług, przybywa obiektów rekreacyjnych i sportowych, placówek medycznych i edukacyjnych. W okolicy zlokalizowano także wiele centrów biznesowych, w których siedziby mają uznane firmy polskie i zagraniczne.

Otoczenie osiedla Róż mieszkania w Piasecznie wśród przyjaciół

Piaseczno jest też idealnym miejscem dla miłośników zakupów. W mieście zlokalizowano jeden z największych i najlepiej zaopatrzonych hipermarketów Auchan wraz z atrakcyjną galerią handlową i marketem budowlanym Leroy Merlin. Pobliskie Janki mogą być natomiast uważane za stolicę handlu i rozrywki - na ofertę dwóch kompleksów handlowych składa się kilkaset sklepów, kino Silver Screen, a także IKEA i bogate centrum wyposażenia wnętrz. Piaseczno jest też przyjazne dla miłośników sportu. Miasto może pochwalić się nowoczesnym basenem. Tuż za granicami miasta rozciągają się lasy, idealne do wycieczek rowerowych i spacerów.

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.