Santocka_C-LOT_3_1 Lokalizacja | Prestige

Największym atutem inwestycji Mokotów Zen Garden jest jej lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Jeziorko Czerniakowskie, co sprawia, że nie tylko sam teren osiedla kipi zielenią, ale inwestycja ta jest nią wręcz otoczona.

Plusy mieszkania na warszawskim oś. Zen Garden Mokotów

  W najbliższym otoczeniu, w rejonie ulicy Santockiej i osiedla Mokotów Zen Garden znajduje się ponadto stadnina koni, fitness club, przedszkole, szkoła oraz małe lokalne sklepy. Większe zakupy lub rodzinny wypad do kina można wygodnie i szybko zrealizować w Sadyba Best Mall, do której dojdziemy spacerując zielonymi alejkami otaczającymi Jeziorko Czerniakowskie. Te atuty sprawiają, że wykonywanie sprawunków nie zabiera czasu na dojazdy – masz go więcej dla Rodziny. Bliskie sąsiedztwo szkoły sprawi, że Twoje dziecko może bezpiecznie dotrzeć do niej samodzielnie.  

Osiedle Zen Garden Mokotów jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. W zaledwie kilkanaście minut można dojechać samochodem z pod własnego mieszkania do Śródmieścia Warszawy. Niezmotoryzowani natomiast znajdą przystanek autobusowy zlokalizowany nieopodal osiedla, z którego autobus w niespełna 15 minut zawiezie nas do ścisłego centrum Warszawy lub do przystanku metra.

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.