tr?id=359464941216412&ev=PageView&noscript=1 Lokalizacja aparthotel Bel Mare
belmare Lokalizacja aparthotel Bel Mare
Mieszkaj      Wypoczywaj      Zarabiaj                                             Mieszkaj      Wypoczywaj      Zarabiaj                                             Mieszkaj      Wypoczywaj      Zarabiaj
naglowek-belmare2 Lokalizacja aparthotel Bel Mare

 

Międzyzdroje. Miasto tryskające dobrą energią

Międzyzdroje to miejsce więcej niż wyjątkowe. Uznawane za jedno z najpiękniejszych na polskim Wybrzeżu, przyciąga klimatem – dosłownie i w przenośni. 

Położenie na wyspie Wolin, w otoczeniu pełnym jodu, jest wyjątkowo korzystne dla zdrowia. Rzeźba terenu jest tutaj bardzo zróżnicowana. Polodowcowy krajobraz kształtują klify i wzgórza morenowe. Wydmy i torfowiska przyciągają szczególnie tych, którzy kochają fotogeniczne plenery. Duża ilość słońca, ciepła woda Zatoki Pomorskiej oraz fantastyczna szeroka i piaszczysta plaża kreują doskonałe warunki do odpoczynku.

Dzika przyroda, piękne krajobrazy i klimat to jednak nie wszystko. Atrakcje miasta są równie kuszące: długie molo (prawie 400 metrów), Promenada Gwiazd, Muzeum Figur Woskowych, Planetarium, Oceanarium, Bałtycki Park Miniatur, Muzeum „Bunkier V3”, kościół parafialny pod wezwaniem św. Piotra Apostoła, zabytkowa kapliczka Matki Bożej Gwiazdy Zarannej oraz ponad 40 willi z przełomu XIX i XX wieku przyciągają każdego roku kilkaset tysięcy osób – nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Austrii, Kanady i Holandii.

 

Międzyzdroje „dla ducha”

Poszukujących  ciszy i wytchnienia z pewnością przyciągnie Woliński Park Narodowy wraz ze swoimi licznymi atrakcjami przyrodniczymi, takimi jak:

 • punkt widokowy Zielonka z przepiękną panoramą na Deltę Wsteczną Świny;
 • Zagroda Pokazowa Żubrów;
 • Jezioro Turkusowe;
 • przyrodnicze ścieżki edukacyjne;
 • Góra Kawcza, na którą prowadzą najdłuższe na polskim Wybrzeżu schody;
 • pomniki przyrody (buk króla Władysława IV, cisy Jadwiga i Jagiełło, dąb Bolko, Karczmarz czy Regalinda).

Międzyzdroje „dla ciała”

Na miłośników aktywności sportowej czekają:

 • szlaki rowerowe które prowadzą przez całą wyspę Wolin, dalej na wyspę Uznam i do Niemiec;
 • stadion lekkoatletyczny z nowoczesnym kompleksem sportowo-rekreacyjnym;
 • pełnowymiarowa hala sportowa;
 • dwa boiska wielofunkcyjne typu „Orlik”;
 • szlaki nordic walking;
 • dziesiątki kilometrów tras biegowych;
 • dwa korty tenisowe;
 • na pasjonatów sportów wodnych czeka port jachtowy w Wapnicy.
   
 

Międzyzdroje to Miasto Gwiazd. Jeżeli chcesz spotkać najbardziej znane osobistości polskiej sceny filmowej i teatralnej po prostu musisz tu być. Letni Festiwal Gwiazd to także szansa na uczestnictwo w licznych wydarzeniach artystycznych, obok których nie da się przejść obojętnie. Co roku czekają na Ciebie liczne koncerty, przedstawienia, eventy itp.

Korzystny dojazd. Pociągiem. Samochodem. Samolotem. Promem

Międzyzdroje mają dobrze rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną. Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65 (z Malmö w Szwecji do miejscowości Chaniá na Krecie). Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102 (Międzyzdroje-Kołobrzeg). Za transport osobowy w Międzyzdrojach odpowiada państwowa komunikacja autobusowa, przewoźnicy prywatni (popularne busy) oraz pociągi PKP. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Około 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów, skąd można polecieć między innymi do Warszawy, Londynu, Dublina czy Oslo.

Zarejestruj się

lub wypełnij formularz i zadaj nam pytanie

Imię(*)
Please let us know your name.

E-mail(*)
Please let us know your email address.

Telefon(*)
Please write a subject for your message.

Treść zapytania(*)
Please let us know your message.

Captcha
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.