Aqua RESORT Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  • bel_mare_aqua_2_1m O inwestycji | Prestige
  • bel_mare_aqua_2_2m O inwestycji | Prestige

Oferta BEL MARE by Prestige została wzbogacona o najnowszy budynek AQUA RESORT. Jest to druga cześć kompleksu wypoczynkowego AQUA, którego zwieńczeniem będzie budowa największego AQUA PARKU na polskim wybrzeżu.

  • bel_mare_aqua_2_1m O inwestycji | Prestige
  • bel_mare_aqua_2_2m O inwestycji | Prestige

BEL MARE by Prestige to ciągle rozwijająca się inwestycja na przestrzeni lat, która generuje dla właścicieli budynku z roku na rok coraz większy dochód. Prognozy na spodziewany przychód z zainwestowanego kapitału oscylują w granicach 7-8%.

Deweloper gwarantuje bezpieczeństwo dla naszych nabywców i minimalny przychód na poziomie 4% w skali roku. Warunki najmu są rozliczane kwartalnie na zasadzie pooling’u. W przypadku nie osiągnięcia gwarantowanego progu 4% dopłacimy Państwu różnicę do ww. gwarancji.


AQUA RESORT to hotelowy produkt inwestycyjny

Obiekt będzie składał się z 300 pokoi hotelowych, które będą stanowiły zaplecze noclegowe do projektowanego Aquaparku, bezpośrednio przylegającego do budynku. Każdy lokal użytkowy będzie posiadał własną księgą wieczystą i udział w gruncie.

Nowa oferta jest skierowana przede wszystkim dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału w stabilną nieruchomość, która ochroni wartość pieniądza i będzie przynosiła stabilny, bezpieczny i gwarantowany przychód bez zaangażowania właściciela. BEL MARE oferuje 10 letnią umowę najmu z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat. Forma rozliczenia nieruchomości 50 na 50 oznacza że 50 % kwoty przychodu najmu wypłacane jest dla właściciela, pozostałe 50% pokrywa koszty utrzymania i obsługi najmu apartamentu.

Możliwość odliczenia VAT-u

Inwestycja kapitału w pewnego, stabilnego dewelopera z ugruntowaną pozycja na rynku, pomoże ochronić kapitał przed inflacją i zapewni pewny dochód. Każdy właściciel ma możliwość odliczenia stawiki VAT. Bogata infrastruktura wypoczynkowa Bel Mare Resort zmieniła obiekt sezonowy w całoroczny. W trosce o dobro naszych Klientów, każdy właściciel ma możliwość sprzedaży apartamentu przy największej cenie rynkowej a BEL MARE by Prestige oferuje pomoc w sprzedaży lokalu.

  • bel_mare_aqua_2_1 O inwestycji | Prestige
  • bel_mare_aqua_2_2 O inwestycji | Prestige

Zalety Inwestycji AQUA RESORT

-Największy AQUAPARK na wybrzeżu
-Spodziewany przychód na poziomie 7-8%
-Gwarancja minimalnego przychodu – 4 %
-10 letnia umowa najmu
-Możliwość odliczenia VAT-u
-Ochrona kapitału przed inflacją
-Stabilny i pewny dochód
-Możliwa sprzedaż apartamentu w dowolnym momencie
-Stabilny deweloper z ugruntowaną pozycją na rynku
-Pełna własność z księgą wieczystą

Mieszkaj, wypoczywaj zarabiaj

Myślisz o inwestycji w nadmorską nieruchomość? Międzyzdroje to miejsce, które co roku przyciąga rzeszę turystów, ceniących sobie wysoki standard wypoczynku. Dzięki dodatkowym atrakcjom, prócz ekskluzywnego zakwaterowania, apartament w kompleksie AQUA zapewni im go także poza sezonem letnim, a Tobie – lukratywny biznes, niezależny od pory roku.

Formularz kontaktowy

Please let us know your name.

Please write a subject for your message.

Please let us know your email address.

Please let us know your message.

Nieprawidłowe dane

Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając informację na adres mailowy: zgody@prestige.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Nieprawidłowe dane

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.