aqua-2-baner O inwestycji | Prestige

Aqua II  Już w sprzedaży! Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Inwestycja Aqua2 to część Nowego Centrum Międzyzdrojów i zarazem ostatni budynek apartamentowy w otoczeniu nowego Ratusza i placu (parku) miejskiego . Budynek jest połączony z poprzednimi etapami Nowego Serca Międzyzdrojów specjalnymi łącznikami dzięki którym, nie wychodząc na zewnątrz, można dojść na basen, do restauracji czy Sali zabaw i wielu innych atrakcji oraz, w niedalekiej przyszłości, do jednego z największych Aquaparków na polskim wybrzeżu.

  • aqua-2-slide-01 O inwestycji | Prestige

Budynek przylega bezpośrednio do klimatycznej uliczki, która prowadzi bezpośrednio do placu miejskiego. Na uliczce tej będą się znajdowały klimatyczne restauracyjki z ogródkami, w których znajdziemy schronienie od skwaru słońca.

Realizacja inwestycji zostanie zakończona do 30 czerwca 2023 roku.

Główne wejście do budynku prowadzi przez przestronną recepcję, z której udajemy się do wygodnych wind. Pod budynkiem znajdują się dwa poziomy garażu. Na pierwszej kondygnacji mieszkalnej odnajdziemy wewnętrzne, zaciszne, zielone patio oraz ogródki dla poszczególnych apartamentów. Na kolejnych kondygnacjach położone są apartamenty z wygodnymi balkonami a na ostatnim poziomie z przestronnymi tarasami.

Nowe Centrum Międzyzdrojów

Jedyny taki projekt w Polsce, w którym w przeciągu 5 lat powstaje całkowicie nowe centrum miasta ze spójną architekturą, estetyczną przestrzenią i atrakcyjną infrastrukturą wypoczynkową. Nowe Centrum Międzyzdrojów zostało wybudowane zaledwie 350 metrów od plaży w samym sercu kurortu. Jego centralnym punktem jest nowo wybudowany Ratusz z zielonym placem miejskim, na którym znajdują się zaciszne zielone miejsca do spędzania wolnego czasu, place zabaw i amfiteatr. Ratusz i plac (park) miejski otacza spójny architektonicznie kompleks apartamentowy - hotelowy oraz szereg restauracji i zacisznych kawiarenek.

W otoczeniu placu miejskiego znajduje się szereg miejsc, które uprzyjemnią nam spędzanie wolnego czasu a są to między innymi:

car-toys O inwestycji | Prestige2 sale zabaw kierowane do różnych grup wiekowych
Zasob-7 O inwestycji | Prestigewodny Fun Park powierzchni 3 000 metrów z miejscami do opalania i animacjami dla dzieci
Zasob-4 O inwestycji | PrestigeSPA i kryty basen z sauną
Zasob-4 O inwestycji | PrestigeCałoroczne lodowisko
climb O inwestycji | Prestigekonstrukcja wspinaczkowa ze zjeżdżalnią oraz dwa place zabaw
game O inwestycji | Prestigejaskinia gier video – Xgames w której, na ponad 70c ekranach, można przenieść się do zupełnie innego wymiaru
_x30_1 O inwestycji | PrestigeGame Port- miejsce rozrywki dla całych rodzin gdzie można zagrać w bilard, shuffleboard, dart flipper, oraz wiele gier elektronicznych, zręcznościowych dla najmłodszych i dorosłych
Zasob-2 O inwestycji | Prestigedo dyspozycji gości Resortu są także trzy prywatne plaże a przy jednej z nich kultowy bar.
aqua-2-plac-miejski O inwestycji | Prestige

Mieszkaj, wypoczywaj zarabiaj

Myślisz o inwestycji w nadmorską nieruchomość? Międzyzdroje to miejsce, które co roku przyciąga rzeszę turystów, ceniących sobie wysoki standard wypoczynku. Dzięki dodatkowym atrakcjom, prócz ekskluzywnego zakwaterowania, apartament w kompleksie AQUA zapewni im go także poza sezonem letnim, a Tobie – lukratywny biznes, niezależny od pory roku.

Formularz kontaktowy

Please let us know your name.

Please write a subject for your message.

Please let us know your email address.

Please let us know your message.

Nieprawidłowe dane

Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając informację na adres mailowy: zgody@prestige.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Nieprawidłowe dane

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.