Zarabiaj Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Przez cały rok! Bez względu na porę roku!

Z myślą o Państwa wygodzie oraz korzyściach z posiadania nieruchomości, stworzyliśmy spółkę Hotels Management Prestige PM Sp z o.o Sp. k., której celem jest profesjonalne zarządzanie CAŁOROCZNYM wynajmem apartamentów Bel Mare w Międzyzdrojach.

Co nas wyróżnia:

school Zarabiaj | PrestigeProfesjonalny dział sprzedaży, który zajmuje się zapełnianiem obiektu poza sezonem. Zadbamy o wynajem apartamentów organizując konferencje, szkolenia, sympozja, wyjazdy integracyjne dla firm oraz imprezy okolicznościowe tj. komunie czy chrzciny.
hinduist-yoga-position Zarabiaj | PrestigeDostęp dla naszych gości po atrakcyjnej cenie do wszystkich części kompleksu apartamentowego w skład którego wchodzi przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkowa taka jak: basen ze SPA, strefa zieleni, wodny Fun Park, sala zabaw dla dzieci, wewnętrzna siłownia, całodobowa recepcja, restauracja i sala konferencyjna.
W trosce o wypoczynek i komfort wszystkich mieszkańców goście całego resortu będą mieli dostęp do jednej z trzech płatnych prywatnych plaży, a właściciele mieszkań będą posiadaczami specjalnych zniżek na wszystkie serwisy na terenie obiektu.
fork Zarabiaj | PrestigeBogata oferta pakietów: okolicznościowych, weekendowych, walentynkowych, świątecznych, jesiennych, halloweenowych, przygotowanych tak, by zainteresować gości ofertą pozasezonową.

a także:

Zasob-6 Zarabiaj | PrestigeProfesjonalna kadra z doświadczeniem hotelarskim
reward Zarabiaj | PrestigeWyjątkowy, Indywidualny serwis dla naszych gości
task Zarabiaj | PrestigeUsystematyzowany standard usług
money Zarabiaj | PrestigeAtrakcyjny system rozliczeń gwarantujący przychody przez cały rok

Dowiedz się więcej

Prestige
blank Zarabiaj | Prestige
Ada Kołaszewska
918 858 907
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Please let us know your name.

Please write a subject for your message.

Please let us know your email address.

Please let us know your message.

Nieprawidłowe dane

Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając informację na adres mailowy: zgody@prestige.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Nieprawidłowe dane

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.