zen-garden Opis inwestycji | Prestige
mieszkania_bemowo_zen_garden Opis inwestycji | Prestige

Apartamenty w okolicy Bemowa

  Inwestycja Zen Garden to unikalny projekt zlokalizowany w podwarszawskich Szeligach w okolicy Bemowa. Przemyślana architektura, funkcjonalne rozkłady, precyzja wykonania, dbałość o wyszukane detale stworzyły niepowtarzalny charakter osiedla. Osiedle powstało dzięki współpracy utalentowanych architektów i doświadczonych wykonawców, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Zen Garden to miejsce zainspirowane kojącym wpływem wschodniego stylu życia i filozofii ZEN. Dzięki lokalizacji oddalonej od zgiełku miasta, znakomitej architekturze Zen Garden jest doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają spokoju bez rezygnacji z atrakcji, jakie oferuje bliskość miasta. W ramach osiedla Zen Garden zaprojektowano lokale 2,3, 4 i 5 pokojowe o powierzchniach od 46m² do 230m². Atuty osiedla:

  • Kameralna, podmiejska zabudowa osiedla
  • Atrakcyjna, minimalistyczna architektura budynków inspirowana filozofią ZEN
  • Troska o architekturę krajobrazu
  • Połączenie jakości i funkcjonalności apartamentów
  • Wysoka jakość wykonania
  • Perspektywiczna lokalizacja na przedmieściach
  • Przyznana Rekomendacja przez PSBD (Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów)

Lokalizacja Osiedle ZEN Garden położone jest w pobliżu ul. Szeligowskiej, na granicy dynamicznie rozbudowującej się zachodniej strefy Warszawy, pomiędzy terenami Bemowa i Ożarowa Mazowieckiego.Teren Szelig to nowy obszar rozwoju stolicy z dogodnym dostępem do północnej nitki obwodnicy autostradowej Warszawy, a w perspektywie do stacji końcowej II linii metra.

Te podmiejskie tereny od ok. 5 lat podlegają szybkim procesom urbanizacyjnym, przekształcają się w obszary zabudowy jednorodzinnej i kameralnej zabudowy wielorodzinnej. Dodatkowym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie z ul. Połczyńską, ul. Górczewską oraz trasami wylotowymi w kierunku Poznania oraz Leszna i Kampinosu. Osiedle Osiedle ZEN Garden stanowi atrakcyjne połączenie ekstensywnej, podmiejskiej zabudowy mieszkaniowej z komfortem zamieszkiwania typowego domu jednorodzinnego.

Niska zabudowa, duże ogrody, atrakcyjne przestrzenie wspólne kreują atmosferę komfortu, spokoju i relaksu. W architekturze, układzie budynków, wewnętrznej komunikacji widoczne są inspiracje wschodnią filozofią ZEN. Ład, harmonia i przestrzeń to najkrótsza charakterystyka osiedla. Projekt ZEN Garden adresowany jest do osób, które pragną żyć zgodnie z naturalnym rytmem, nie rezygnując przy tym z zalet wielkomiejskiego życia czy bliskości miejskiej infrastruktury. Projekt ZEN Garden zrealizowany został w trzech etapach na blisko 1,5 ha terenie. Łącznie powstało w nim około 150 mieszkań i apartamentów. Inwestycja powstaje przy współpracy utalentowanych architektów i doświadczonych wykonawców, przy wykorzystaniu materiałów budowlanych najwyższej jakości.

logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.