prestige_header_bez_labelow1 Opis inwestycji | Prestige . .

Villa Prestige 
Kabaty

Ekskluzywny zespół domów jednorodzinnych i luksusowych apartamentów w perfekcyjnej lokalizacji - z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale bez kłopotliwych dojazdów i w pobliżu wszystkiego, co najlepszego ma do zaoferowania Warszawa. Villa Prestige Kabaty to idealne miejsce dla wszystkich, którzy nie chcą już iść na żadne mieszkaniowe kompromisy i szukają inwestycji, która zaspokoi wszystkie ich preferencje i wymagania na długie dekady.

img1_right Opis inwestycji | Prestige

Styl i klasa – to
Ci się po prostu należy.

Zamieszkaj w jednym z apartamentów ulokowanych w kameralnych budynkach wchodzących w skład osiedla Villa Prestige Kabaty.

Villa Prestige Kabaty Apartamenty I to oddany do użytku budynek z 17-toma stylowymi lokalami.

Villa Prestige Apartamenty II to kameralny budynek z 12-oma lokalami w trakcie realizacji. Zakończenie budowy przewidziano na maj 2021 r.

Oba budynki wyposażone w windy dysponują wielostanowiskowymi garażami podziemnymi oraz lokalami usługowymi w parterze.

Mocną stroną apartamentowców jest ich subtelna, elegancka architektura – proste formy doskonale współgrają ze stosowaną kolorystyką i najbliższym otoczeniem.

Miejsce dla tych,
którzy osiągneli
w życiu sukces

Zasługujesz na znacznie więcej, niż sztampowy dom z katalogu. Dlatego w Villa Prestige Kabaty przy projektowaniu ponad 220-metrowego domu możesz wprowadzić dowolne zmiany poprzez rozmieszczenie ścianek działowych według własnego upodobania. A może chcesz zupełnie puścić wodze fantazji? Wspólnie z naszym studiem projektowym możesz od podstaw stworzyć swój dom „szyty na miarę”.

Jedyne ograniczenie to zgodność finalnego projektu z planem zagospodarowania terenu oraz zachowanie spójności architektonicznej całości osiedla. Umiejscowienie domów na dużych, 400-metrowych działkach (w przypadku domów „na miarę” – 800-metrowych) zapewni Ci odpowiednią prywatność i gwarancję spokoju, a Twoim dzieciom dużo miejsca na niekończące się zabawy na świeżym powietrzu. 

 

Lokalizacja

Oaza ciszy i spokoju tylko kilkanaście minut od centrum Warszawy, z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury Kabat i Ursynowa

 

Ekskluzywność

Bliskość Rezerwatu Las Kabacki oraz okalająca inwestycję niska zabudowa jednorodzinna zapewniają, że w przyszłości w najbliższej okolicy nie powstaną inne duże projekty deweloperskie ani infrastrukturalne

 

Luksus

Nowoczesny design i zastosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantują inwestycji Villa Prestige Kabaty odporność na ząb Czasu

mapa Opis inwestycji | Prestige

Cisza i spokój
blisko centrum Warszawy

Lokalizacja inwestycji – okolice ulic Wełnianej oraz Stryjeńskich na Kabatach – to doskonałe połączenie spokoju i harmonii z naturą, pozostające jednocześnie blisko pulsującego tętna wielkiego miasta. Często inwestycje zlokalizowane na rubieżach miasta zmagają się z problemem ubogiej lub wręcz nieistniejącej infrastruktury usługowej.

Mieszkańcy Villi Prestige będą mogli korzystać z wszystkich udogodnień, jakie swoim mieszkańcom oferuje wciąż młoda, ale już dojrzała część warszawskiego Ursynowa – Kabaty.

Po prostu
musisz tu zamieszkać!

  • Dojazd do Śródmieścia zajmuje zaledwie kilkanaście minut, zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej (stacje metra Natolin i Kabaty znajdują się w odległości spacerowej od inwestycji). Niedaleko stąd - tylko 2,8 km – biegnie obwodnica Warszawy
  • W bezpośredniej bliskości Villi Prestige Znajduje się wszystko, co potrzebne do wygodnego życia: szkoły, przedszkola, market Lidl, małe lokalne sklepy spożywcze, drogerie, kawiarnie, pizzerie, cukiernie, szkoły językowe, kościół, a także wypożyczalnia Veturilo
  • Bliskość Parku przy Bażantarni, boisk piłkarskich, kortów tenisowych, parku linowego a przede wszystkim Lasu Kabackiego i jego licznych ścieżek rowerowych i biegowych to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników sportu i aktywnego trybu życia
  • Zwarta zabudowa willowa wokół … to gwarancja, że w bezpośredniej bliskości nie powstaną żadne duże inwestycje deweloperskie… i nic nie zasłoni Ci widoku na Las Kabacki!
gal1_min Opis inwestycji | Prestige
gal2_min Opis inwestycji | Prestige
gal3_min Opis inwestycji | Prestige
gal4_min Opis inwestycji | Prestige
logo deweloper Prestige
Treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Autorzy dokładają starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponoszą odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość stanowią własność Prestige. Kopiowanie serwisu w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody.